https://conference.call-centers.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/logo-conference-ua-w.svg
30 вересня 2021 рокуКиїв
https://conference.call-centers.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/sagirova-320x320.jpg
Raiffeisen Bank

Марія Руденко

Марія Руденко очолює управління інформаційного обслуговування, до якого і відноситься контакт-центр Райффайзен Банку – найбільшого українського банку з іноземним капіталом.

Свою кар’єру в банку почала у 2007 році з позиції простого оператора контактного центру. Спочатку спеціалізувалася на роботі з простроченою заборгованістю, а пізніше зайняла посаду керівника підрозділу по збору заборгованості на ранніх стадіях, що нараховує понад 100 співробітників.

Успішний досвід реалізації великої кількості проєктів у сфері колекшн дозволили у 2020 році очолити контакт-центр Райффайзен Банку з чисельністю персоналу близько 350 осіб на двох майданчиках в Україні.

Своїм ключовим пріоритетом на цій посаді Марія Руденко вважає ефективну трансформацію обслуговування клієнтів Raiffeisen Bank.


Досягнення:

  • Розвиток і створення умов для залучення всієї команди контакт-центру в ефективну роботу.
  • Організація процесу віддаленого набору персоналу (10% персоналу підбираються та оформляються віддалено).
  • Створення процесу реструктуризації заборгованості для заставних і беззаставних кредитів, що дозволило істотно очистити кредитний портфель після криз 2008 і 2014 рр.

Тема:

Реальний траблшутінг: підкупи, загрози, шантаж… і продажі всередині


Тези доповіді:

Реальний траблшутінг відрізняється від декларативного. У реальному траблшутінгу ви набиваєте шишки, терпите поразки і розчарування… Але при правильній організації він дійсно працює!

В ході доповіді ми відкриємо завісу організації подібного процесу в контакт-центрі великого сучасного банку і розповімо про те, як будується така система насправді.


Виступ Марії Руденко дозволить:

Зсередини на яскравих прикладах не тільки побачити складності та «підводні камені» побудови системи «реального траблшутінга», а й оцінити можливості, що відкриваються.

Презентація в форматі PDF


Наші партнери

Компанії, які допомагають нам розвивати ринок контакт-центрів України.