https://conference.call-centers.com.ua/wp-content/uploads/2015/12/vakc-conforence-white-01.svg
30 вересня 2020 рокуКиїв
https://conference.call-centers.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/maslov-320x320.jpg
iDeals Solutions

Антон Маслов

Антон Маслов – VP Operations в iDeals Solutions, VP Talent acquisition в Pragmatech. Визнаний експерт у сфері контактних центрів, операційного управління та ефективного управління клієнтським досвідом.

У 2006 році почав кар’єру у сфері клієнтського сервісу з позиції оператора контакт-центру в Астеліт (life:)) і вже за півтора року став керівником групи. У 2008 році після того, як обслуговування клієнтів life:) було передано одному з провідних в цій області провайдерів – Global Bilgi, продовжив свою роботу як керівник групи вже в цій компанії. Це дало можливість придбати унікальний досвід трансформації In-house в професійний аутсорсинговий контакт-центр.

У 2010 році був запрошений компанією Samsung Electronics Україна на посаду керівника контактного центру, а з 2014 року призначений керівником відділу обслуговування клієнтів, що охоплював контакт-центр і сервісну мережу.

Пізніше працював в компанії «Воля» на позиції директора по клієнтському обслуговуванню та операційним директором Mindy Support – лідера в сегменті Business Process Outsourcing на ринках СНД і Європи.

З вересня 2019 приєднався до продуктової IT-компанії iDeals Solutions в ролі керівника департаменту залучення талантів, а вже з початку 2020 року перейшов на позицію VP Operations з новою зоною відповідальності – напрямок клієнтського сервісу. З вересня цього року також увійшов в команду нового венчурного фонду Pragmatech, де супроводжує напрямок залучення талантів для портфельних компаній.


Досягнення:

Samsung Electronics Україна: успішно діючий контакт-центр, який на цей момент обслуговує 50% дзвінків і онлайн звернень клієнтів на території країн СНД.

Компанія «Воля»:

 • виведення основних показників на стабільний цільовий рівень
 • реалізація успішного проєкту оновлення платформи контактного центру
 • запуск нового майданчика для розвитку внутрішнього контакт-центру
 • розвиток внутрішнього каналу дистанційних продажів

Восени 2017 року Антон переміг в номінації «Кращий кейс», представивши набір корисних практичних інструментів для підвищення якості сервісу, в рамках практичної конференції «Кращі практики обслуговування клієнтів».

iDeals Solutions

 • успішна трансформація процесу найму персоналу
 • створення стратегії клієнтського сервісу
 • впровадження системи ключових показників в підзвітних функціях
 • впровадження технічних інструментів і успішний запуск проєктів автоматизації

Тема:

Можливості контакт-центру для розвитку бізнесу: використовуємо приховані ресурси

Тези доповіді:

Галузь контактних центрів є «кузнею» цінних кадрів і процесів, які часто знаходять несподіване застосування в різних галузях і отримують розвиток на інших ринках. Як показує досвід, важливо не тільки правильно ідентифікувати такі можливості, але та успішно їх реалізувати.

30 вересня ми простежимо взаємозв’язок процесів контакт-центру з процесами інших напрямків компанії, а також визначимо, які дії та підходи є універсальними та можуть гарантувати успіх на численних бізнес-ділянках.

В ході доповіді ми обговоримо:

 • Класичну бізнес-структуру компанії та місце контакт-центру в ній
 • Взаємодія контактного центру з іншими підрозділами та напрямками
 • Як правильно проектувати напрацювання і навички, набуті в клієнтському сервісі, на інші бізнес-процеси
 • Кейси успішного застосування стандартних підходів для контакт-центру в інших галузях і напрямках бізнесу

Виступ Антона Маслова дозволить:

Розглянути контакт-центр як стратегічний ресурс компанії, а також розібрати найцікавіші підходи для системного застосування його підходів в інших напрямках бізнесу.


Наші партнери

Компанії, які допомагають нам розвивати ринок контакт-центрів України.